Home / Genel / Mantar Tohumu Üretimi

Mantar Tohumu Üretimi

Sitemize gelen yoğun şekilde talepler var. Birçok yeni girişimci yada hali hazırda üretici olan arkadaşımız mantar tohumu siparişi vermek ve üretim yapmak istiyor. Hatta yurtdışından bile  arayan arkadaşımız var. Bizim için sevindirici olan bu gelişmeyi sizlerle paylaşmak istedik.

Kapasite itibariyle bugün 12 tondan fazla mantar tohumu üretimimiz bulunmakta. Fakat yakın zaman içerisinde bu üretimin yetmeyeceğini düşünerek kapasite arttırım çalışmalarına gidiyoruz. Amacımız en hızlı üretimi yaparak siparişlerinizi eksiksiz karşılamak. Bunun için ekstra bir üretimhane kurmak da planlarımız arasında bulunuyor.

Denizli dışında birçok dağıtım bayiliği almak isteyen arkadaşımızda var ve bu konuda başvuru yapan şahıslara da geri dönüşler yapılacaktır. Bize duyduğunuz güven ve tohumlarımız ile gerçekleştirdiğiniz kusursuz üretim çerçevesinde büyümemize uygun kapasite arttırımı ve dağıtım ağı oluşturmak artık kaçınılmaz oldu. Sizlere bol kazançlar dileriz.

About admin

Ayrıca şuna da göz atın

Atıl inşaatı mantar üretim bahçesi yaptılar

İki bacanak, kiraladıkları atıl inşaatın zemin katını mantar üretim bahçesine çevirdi. Üreticiler, ilk hasatta 1.5 ton …

1 Yorum

  1. Emin babazade

    Merhabalar ben azerbaycanda yaşıyorum sipariş versem gelirmi buraya

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir